Menu

Love Estate Kraków

Życie Miasta - Dom Komunikacja Kraków

Plaża na Zakrzówku otwarta! Wydarzenie na miarę wskrzeszenia Mistrza Twardowskiego.

loveestate

New_Phototastic_Collage5Plaża na Zakrzówku z ratownikami dla wszystkich i w przystępnych cenach. Od trzech dni przecieram oczy ze zdumienia.

Gdy trzy dni temu biegałem po Skałkach Twardowskiego zobaczyłem coś w co nie uwierzyłbym jeszcze rok temu. Odgrodzone bojami dwie strefy wodne. Łódka z ratownikami, setka plażowiczów począwszy od małych dzieci po osoby starsze. Wstęp bezpłatny - ale to było tylko we wtorek. Zapamiętajcie Państwo ten dzień. We wtorek 20 czerwca 2017 roku został odzyskany Zakrzówek!

Nie wiem już ile lat temu można tak było wejść na Zakrzówek... z 12 może 15 lat temu? Nie ważne. Ważne, że nareszcie nikt już nie kopie "wilczych dołów" nie wylewa betonu aby wbić metalowe pręty, na które może się nadziać amator kąpieli. Są Toi-Toi-e, są ratownicy jest w końcu normalnie chociaż to dopiero przedsmak parku, który zostanie urządzony i oddany nam za rok.

Bilet normalny 10 zł, bilet ulgowy 5 zł i wchodzisz do innego świata... jak w Dalmacji, piękne skały i szmaragdowa woda.

 IMG_6923

Tego lata mieszkańcu Krakowa jak i turysto zakosztujesz w samym sercu grodu Kraka bajecznych wrażeń jak z oferty najlepszego biura podróży.

IMG_6925

Jeśli w jakimś aspekcie życia w mieście coś podlega widocznym pozytywnym zmianom to jest to z pewnością dbałość o tereny zieleni i rekreacji. Przybywa nasadzeń drzew i krzewów, a Kraków zauważalnie pięknieje i w końcu również Krakowianie odzyskali swój Zakrzówek.

Pozdrawiam

Paweł Bystrowski

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [as] *.agh.edu.pl

    toi-toi

  • rzyciowecytaty

    ja to widzę tak: www.rzyciowecytaty.pl/182/oczy-2

© Love Estate Kraków
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci