Menu

Love Estate Kraków

Życie Miasta - Dom Komunikacja Kraków

Liderzy opinii wspierają Komarewicza.

loveestate

 Komar5

Kładki, nakładki, remonty, place zabaw i skwery. Wiele tematów ważnych dla mieszkańców i co je wszystkie łączy? Rafał Komarewicz radny Miasta Krakowa.

Kończy się obecna kadencja Rady Miasta Krakowa. Za tydzień wybierzemy nowych radnych i dokonamy wyboru ludzi, którzy mają nas reprezentować i dbać o interes Krakowian.

Obserwując aktywność liderów opinii z Dębnik, Podwawelskiego, Ruczaju, Sidziny czy Zakrzówka, a w zasadzie niemal całej 8 dzielnicy Krakowa można odnieść wrażenie, że jeden radny jest już niemal pewny wygranej.

Komar3

 Rafał Komarewicz, dwójka na liście KWW Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków.

Od kilku tygodni na słupach, dyktach czy billboardach widzimy wiele twarzy lokalnych polityków. Zmiana granic okręgów wyborczy trochę namieszała. Krótko mówiąc; 4 lata temu mieszkaniec 8 dzielnicy wybierał kandydatów z południa Krakowa, tak teraz będzie głosował razem z mieszkańcami Woli Justowskiej i Bronowic.

Czemu o tym piszę? Ponieważ jedyny radny wybrany 4 lata temu przez mieszkańców Dębnik; Podwawelskiego, Ruczaju, Pychowic, Tyńca, Sidziny, Skotnik, Zakrzówka (chyba nie pominąłem żadnej składowej "ósemki") i startujący z listy koalicji skupionej wokół Prezydenta Majchrowskiego to właśnie Rafał Komarewicz.

Wnioski nasuwają się same. Ostatnie tygodnie kampanii potwierdzają, że po 4 latach pracy dla lokalnej społeczności większość radnych dzielnicy, aktywistów miejskich, liderów grup na terenie dzielnicy udziela wsparcia właśnie radnemu z Komitetu Jacka Majchrowskiego i Platformy Obywatelskiej widząc w nim radnego "od nas".

Ok, a konkrety, ktoś zapyta?

Remonty nakładkowe dróg w całej dzielnicy, budowa hali sportowej szkoły przy Pszczelnej oraz przy Komandosów na Podwawelskim (trzeba dodać, że wiele w tej sprawie zrobił radny Popiel - nie kandyduje). Organizacja zielonych skwerów np. przy Skwerowej na Starych Dębnikach czy plac zabaw w Parku Dębnickim. Piszę to wszystko "z głowy" bez wyliczania z podsuniętej kartki i tylko o rzeczach, który się wydarzyło lub są w trakcie. Pewnie o nastu lub dziesiątkach innych inicjatyw zapomniałem lub o nich nawet nie wiedziałem ale bez obaw jest tego całkiem sporo znając energię radnego ;)

Oczywiście radny Komarewicz to nie jest "one men show", a za każdą z tych inwestycji stoi również konkretny radny dzielnicy lub miejski aktywista. Po prostu "Wspólnie tworzymy przyszłość Krakowa.

Pozdrawiam

Paweł Bystrowski

© Love Estate Kraków
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci